15U G'03 WA Cup |
|
16U G'02 WA Cup |
|
17U G'01 WA Cup |
|
18U G'00 WA Cup |
Gold |
|
Gold |
|
Gold |
|
Gold |
MRFC G'03 Hanbidge |
|
MVP Marauders G'02 Navy |
|
CWS Lackey |
|
Spokane Foxes |
ISC Gunners G'03A |
|
Highline Premier FC |
|
ASE Emerald Ollero |
|
ISC Gunners G'00 A |
IEYSA Spokane Breakers G'03 Swoboda |
|
ISC Gunners G02A |
|
NPSA Navy Bellevue |
|
ASE '00 Shea |
FPSC Fury G'03 Black |
|
Breakers Andersson |
|
Spokane Foxes |
|
Sting Timbers |
NorTac Sparta G'03 Red |
|
FPSC Fury G'02 Black |
|
ISC Gunners G'01 A |
|
FPSC Fury G'00 Black |
FC Edmonds G'03 Revolution |
|
TC United Crowe |
|
FPSC Fury '01 Black |
|
Breakers '00 |
CWS Sounders Navy G'03 Washburn |
|
Silver |
|
Cheney Storm |
|
Silver |
Sting Timbers G'03 |
|
MRFC Heather |
|
Washington East |
|
Fusion '00 Towns |
Silver |
|
North County Rebels |
|
Silver |
|
Gunners G'00B |
Dragons FC G'03 |
|
FC Edmonds Black Ice |
|
RSA Elite Cajo |
|
SGEOSC G'00 |
MVP Marauders '03 Navy |
|
IEYSA Spokane Scotties Klein |
|
TC United |
|
IEYSA Spokane Scotties Young G'03 |
|
RSA Elite Grove |
|
Emerald City FC |
|
19U G'99 WA Cup |
Weatchee Valley United Tigers G'03 |
|
MRFC Carver |
|
IEYSA Breakers Bryant |
|
Gold |
Seattle Celtic G'03 Green |
|
|
|
MRFC |
|
MRFC Howells |
Wenatchee Valley United OPS G'03 Barboza |
|
Bronze |
|
Walla Walla United SC |
|
MRFC '99 |
SGEOSC G'03 Fusion Navy Breer |
|
ISC Gunners G02B |
|
ISC Gunners G'01B |
|
FPSC Fury '99 |
Highline Premier FC Eagles G'03 |
|
MVP Marauders '02 White |
|
CSC Velocity |
|
FC Bellevue G'99 |
Spokane Foxes G'03 Cardenas |
|
Fuerza FC |
|
United OPS '99 |
MRFC G'03 Dobrinski/Wagner |
|
TC United White |
|
Wenatchee United OPS G'03 Kodiaks |
|
NPSA White Bellevue |
|
TC United G'03 White |
|
Cascade FC |
|
Bronze |
|
|
|
IEYSA Spokane Breakers FC G'03 Wilson |
|
CSC Velocity G'03 Green |
|
ISC Gunners G'03 B |
|
|
RSA Elite G'03 Fisher |
|
|
NorTac Sparta G'03 White |
|
|
SGEOSC G'03 Fusion White Martinez |
|
|
Emerald City FC F'03 Green |
|
|
MVP Marauders 03 White |
|
|
|